Клітинна терапія drdudnik clinic

Клітинна терапія

нове покоління безклітинних біоактивних продуктів, — Інʼєкції Екзосом 

З віком наша шкіра втрачає здатність підтримувати синтез колагену та відновлювати пошкоджені клітини через внутрішні “поломки” всередині клітин. Саме екзосоми дають старим клітинам інформацію, необхідну їм для регенерації та омолодження.

Що ж таке екзосоми? 

Екзосоми — це мікроскопічні позаклітинні везикули (пухирці) діаметром 30-150 нанометрів, які продукуються будь-якими клітинами організму, в тому числі і стовбуровими.

Повністю природний продукт, не несуть ризику онкотрансформації, не викликають імунної відповіді чи подразнення, довготривалий ефект, велике різноманіття біологічно активних речовин.
Завдяки вмісту різних біологічно активних молекул, екзосоми здатні позитивно впливати на роботу тканин та органів, стимулюючи процес регенерації та пригнічуючи старіння.

Основні та найпопулярніші напрямки застосування екзосом в нашій клініці: для стимуляції росту волосся при алопеції та випадінні волосся, для поліпшення стану шкіри (постакне, фотостаріння, зморшки, пігментація, суха зневоднена шкіра, розацеа, розширені пори, почервоніння тощо).

Скільки необхідно процедур для досягнення видимого ефекту?

Зазвичай ефект помітний на 2-3 тиждень після процедури. Для отримання максимального ефекту рекомендується 5-ть сеансів. 

Як довго тримається ефект?

Результат від лікування обличчя екзосомами триває в середньому 6-12 місяців. Через півроку рекомендуємо пройти додатковий сеанс для підтримання ефекту. Щодо лікування росту волосся, все залежить від індивідуальних особливостей відновлення волосся, рекомендуємо проводити курс процедур для підтримання результату кожні 6-12 місяців.

Унікальні властивості екзосом роблять їх важливим об'єктом уваги, з впевненістю можемо сказати, що за допомогою екзосом у найближчі роки будуть зроблені значні кроки в діагностиці та терапії тяжких захворювань.

Ціни

Клітинна терапія в клініці краси Dr. Dudnik Clinic

Назва послуги
Процедури виконують
усі лікарі клініки
(Ціна, грн.)
Процедури виконує лікар
Дудник Л.П.
(Ціна, грн.)
Екзосоми – іноваційний біотехнологічний продукт
Комплекс проти випадіння волосся EXOcells forhair loss treatment
11 500
12 500
Комплекс для відновлення шкіри обличчя EXOcells for skin rejuvenation
13 500
14 500

Наші роботи

Ми прагнемо щоб наші клієнти залишались задоволеними і рекомендували нас своїм друзям

Довірте свою красу нашим професіоналам

Дзвоніть за номером телефону +380 97 090 18 18, або заповнюйте заявку у формі нижче

Ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин з моменту одержання заявки. Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.

Дякуємо! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка.