Ультраформер drdudnik clinic

Лікування пігментації

атравматичний та безболісний метод корекції таких недоліків шкіри, як пігментні плями

Лазерне видалення пігментації – це атравматичний та безболісний метод корекції таких недоліків шкіри, як пігментні плями (нерівномірний розподіл меланіну шкірних покривів призводить до утворення більш темних плям різного діаметра) які є естетичною проблемою, особливо розташовуючись на обличчі та відкритих ділянках тіла.

Ультраформер drdudnik clinic

Серед причин виникнення пігментації на шкірі відзначають гормональні сплески, перебудови, тривалий стрес, вікові зміни, дефіцит вітаміну В12, зловживання косметичними засобами з агресивним хімічним складом, спадковість, тривалий курс застосування антибіотиків, а також реакцію організму на тривале перебування під прямими сонячними променями.

Зазвичай курс включає 2-4 сеанси з інтервалом 1 місяць, але точну кількість необхідних процедур зможуть визначити фахівці  на консультації в Dr. Dudnik Clinic, ефект помітний вже після першої обробки, проводиться процедура на сучасному апараті Syneron Candela Elos +, перед початком видалення пігментації лазером обов'язково проводиться оцінка стану здоров'я пацієнта.

Після очищення і підготовки проблемної ділянки, наші косметологи наносять охолоджуючий гель-провідник та направляють на нього наконечник лазерного обладнання. Лазерний промінь проникає крізь поверхневі шари шкіри і знебарвлює, вибірково руйнуючи меланін і роблячи проблемну зону максимально схожою із загальним шкірним покривом.

Ціни

Лікування пігментації в клініці краси Dr. Dudnik Clinic

Назва послуги
Процедури виконують
усі лікарі клініки
(Ціна, грн.)
Процедури виконує лікар
Дудник Л.П.
(Ціна, грн.)
Лазерне омолодження IPL Syneron Candela
3 в 1 (обличчя + шия + декольте)
5 500
6 000
2 в 1 (лице + шия)
3 900
4 400
Обличчя
2 300
2 800
Очі
1 300
1 800
Шия
2 000
2 500
Декольте
2 000
2 500
Руки
2 000
2 500

Наші роботи

Ми прагнемо щоб наші клієнти залишались задоволеними і рекомендували нас своїм друзям

Довірте свою красу нашим професіоналам

Дзвоніть за номером телефону +380 97 090 18 18, або заповнюйте заявку у формі нижче

Ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин з моменту одержання заявки. Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.

Дякуємо! Ваше звернення отримано!
Під час надсилання форми сталася помилка.